JVLMA un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas sadraudzības koncerts "PLECU PIE PLECA"

JVLMA un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas sadraudzības koncerts "PLECU PIE PLECA"

Ceturtdien, 29. februārī plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē, Strēlnieku prospektā 30, k-1, notiks Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskā orķestra un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu sadraudzības koncerts “PLECU PIE PLECA”! Šis ir sadarbības projekts, kura ietvaros Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņiem ir iespēja apgūt skaņdarbus no JVLMA simfoniskā orķestra repertuāra, kā arī piedalīties vairākos kopmēģinājumos un koncertā, lai gūtu pieredzi spēlēt augstāka līmeņa – augstskolas studentu orķestrī. Orķestri diriģēs Mūzikas akadēmijas orķestra diriģēšanas katedras studenti – jaunie orķestru diriģenti. Soliste- Ērika Jākobsone (klavieres).

Programmā:

J. Štrauss, L.van Bēthovens, F. Šopēns, Dž. Verdi, F. Šūberts.

Ieeja bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.