Jūrmalas mūzikas vidusskolas ģimeņu ansambļu koncerts "Savējie skolā, savējie mūzikā"

Jūrmalas mūzikas vidusskolas ģimeņu ansambļu koncerts "Savējie skolā, savējie mūzikā"

21. februārī plkst. 18.00 notiks ģimeņu ansambļu koncerts „Savējie skolā, savējie mūzikā“, kas Jūrmalas Mūzikas vidusskolā ir kļuvis par iemīļotu koncerttradīciju, kurā valda īpaši emocionāla un mazāk akadēmiska gaisotne.  Gan mūzikas mīlestību, gan mūzikālās prasmes noteikti palīdz izkopt ne tikai skola, bet arī ģimene. Mūzika vieno paaudzes un saliedē savējos, mūzikā ir spēks, kas palīdz ģimenēm būt stiprākām! Jau kopš 2017. gada šajos koncertos piedalās dažādi muzikāli sastāvi, kuru dalībnieki ir mūsu skolas audzēkņi vai darbinieki ar saviem ģimenes locekļiem. Aizvien ir prieks par dzīvām ģimenes muzicēšanas tradīcijām, kuras joprojām pastāv mūziku mīlošās kā profesionāļu, tā arī amatieru ģimenēs. Arī šogad Jūrmalas Mūzikas vidusskolas koncerts parādīs ģimeņu muzicēšanu visdažādākajos veidos – koncertā piedalīsies dažādas radniecības lielāki un mazāki, instrumentāli un vokāli – instrumentāli sastāvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.