Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagogu koncerts

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagogu koncerts

Ir skaistas tradīcijas, kas nenoveco „laika griežos“- jau daudzus gadu desmitus otrajā mācību pusgadā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notiek gaidīts un klausītāju iemīļots pasākums – skolas pedagogu koncerts.  Šogad tas notiks 10. februārī plkst. 17.00, dažas dienas pēc senlatviešu Meteņu dienas, kurā tiek svinēti laika grieži, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. Svētku galvenā būtība ir prieks par pavasara tuvošanos, gaismas atgriešanos, jaunu plānu kalšana, lielīšanās ar esošo un sasniegto. Mūsu skola patiesi var lepoties ar brīnišķīgu pedagogu saimi, pie mums strādā ilggadīgi pedagogi, kuri ir pazīstami koncertmākslinieki un aktīvi savā koncertdarbībā, kā arī aizvien skolotāju kolektīvam pievienojas  jauni un radoši  kolēģi, kuri labprāt ne tikai māca savus audzēkņus, bet arī muzicē paši. Šajā koncertā mēs leposimies ar paveikto, sveiksim svētkos un baudīsim daudzveidīgu muzikālo programmu!  Ikviens ir aicināts pavadīt muzikāli iedvesmojošu vakaru kopā ar skolas pedagogiem, svinot „Laika griežus“!

 Ieeja brīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.