Koncerts Andra Baloža mūzika pūtēju orķestrim

Koncerts Andra Baloža mūzika pūtēju orķestrim

Šī gada janvārī apaļu dzīves jubileju ir svinējis mūsu skolas pedagogs,  skolas himnas autors, komponists un skaņu režisors Andris Balodis.
Andra Baloža daiļrades centrā ir mūzika bērniem un jauniešiem – dziesmas koriem un solodziesmas, daudz komponēts pūtēju un stīgu orķestriem.
Ieskandinot jubileju mūzikā, mūsu skolā notiks divi A. Baloža daiļradei veltīti koncerti. Pirmais no tiem – 18. februāra sestdienā plkst. 16.00. Koncertā skanēs Andra Baloža mūzika pūtēju orķestrim un koriem.

Muzicēs Latvijas Universitātes pūtēju orķestris, jauktais koris „Jūrmala“, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas 3.-8. klašu koris un 1.-2. klašu koris, JMV solisti Loreta Vaivode (balss), Līva Juruša (klarnete), Krista Ronesala (mežrags), Pēteris Fridvalds (trompete). Diriģenti Jānis Puriņš, Māra Lemkena, Evija Dāve, Arilds Andersens (Norvēģija), koncertu vada Zane Rozenfelde.  Ieeja brīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.