Raimonds Ozols un Adrians Kukuvass uzstāsies muzikālo ģimeņu koncertā “Savējie skolā, savējie mūzikā”

2022. gada 1. aprīlī plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē pēc divu gadu pārtraukuma atkal tiekas Jūrmalas Mūzikas vidusskolas muzikālās ģimenes, lai sniegtu skatītājiem neaizmirstamu, muzikālu un ģimeniska siltuma piepildītu vakaru koncertā “Savējie skolā, savējie mūzikā”.

Koncertā uzstāsies gan audzēkņi, gan skolas pedagogi kopā ar savām ģimenēm. Mūzika veido neredzamas saites, kas cieši saista ģimenes, veidojot kopīgas intereses un ļaujot saklausīt, kā arī bagātināt daudzveidīgo skaņu pasauli. Mēs atkal varēsim priecāties un apbrīnot kā veidojas “mājas” ansambļi Lisovu, Manoliju, Kukuvasu, Ozolu, Kudrinu, Valutadatilu, Suvorovu un Avotu ģimenēs. Līdz ar saviem audzēkņiem spēlēs arī pedagogs Ģirts Timma (marimba). Kā īpašie viesi gaidāmi skolas absolventi – dziedātājs Adrians Kukuvass un vijolnieks Raimonds Ozols.

No 1. aprīļa ir atcelti epidemioloģiskie ierobežojumi, līdz ar to varam brīvi apmeklēt koncertu, bez Covid-19 sertifikāta, bet ievērojot piesardzību.

Koncerta dalībnieki:

Ozolu ģimene – Ligita Ozola (klavieres) un Raimonds Ozols (vijole)
Kukuvasu ģimene – Adrija Kukuvasa un Adrians Kukuvass
Suvorovu ģimene – Jekaterina Suvorova (arfa), Aleksejs Suvorovs (akordeons) ģimene
Kristīne Dmitrijeva un Mariss Matiass Ojala
Kudrinu ģimene – Marija Kudrina (klavieres) un Vladimirs Kudrins (ģitāra)
Valutadatilu ģimene – Efraims Samuēls (marimba), Bjūla Samuēla (tamburīns). Pedagogi Ģirts Timma (marimba), Ligita Ozola (klavieres)
Lisovu ģimene – Emīls Lisovs (marimba), Elēna Lisova (flauta), Dace Šplīte-Lisova (vijole)
Manoliju ģimene – Alise Manolija un Jeļena Manolija (klavieru duets)
Avotu ģimene – Kārlis Avots (klavieres), Toms Avots (Vijoles klase, spēlēs elektrisko ģitāru), Aleksis avots (čells)