Vācu kamermūzikas vakars Dubultu koncertzālē

21. aprīlī, plkst. 18:00 Dubultu koncertzālē aicinām uz Vācu vokālās kamermūzikas koncertu, kurā dzirdēsim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālās, kameransambļa un klavierpavadījuma katedras studentus.

Koncerta ietvaros izskanēs Franča Šūberta, Gustava Mālera, Klāras Šūmanes, Riharda Štrausa un Hugo Volfa vokālā kamermūzika.

Koncertā piedalās JVLMA studenti: Brigita Čirkše, Aija Veismane, Vlada Kitova, Kristīne Freimane, Anna Amanda Stolere (soprāns), Daniils Kuzmins  (baritons), Kārlis Bukovskis, Ērika Jākobsone, Alise Kalsnava, Ance Skopane, Lasha Mgebrishvili, Kristiāna Kruzmētra (klavieres).

Koncerts Dubultu koncertzālē tiek rīkots Jūrmalas Mūzikas vidusskolas karjeras izglītības programmas ietvaros. Programma paredzēta mūzikas skolas audzēkņu profesionālās izaugsmes veicināšanai, kā arī ir atvērta visiem interesentiem, kas vēlas baudīt augstvērtīgu muzikālo piedāvājumu.

Koncertu var apmeklēt bez maksas.