Iniciatīva "Vitamīns jaunajam mūziķim"

Iniciatīva "Vitamīns jaunajam mūziķim"

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas padome aicina iesaistīties mūzikas skolas audzēkņu vecākus, atbalstot vecāku iniciatīvu “Vitamīns jaunajam mūziķim”, kuras mērķis ir audzēkņiem skolas telpās pieejami bezmaksas augļi, kā alternatīva saldajiem našķiem.

Ar līdzšinējo atbalstu izdevies nodrošināt augļu pieejamību skolā pēc bērnu atgriešanās no attālinātajām mācībām, bet akcija turpinās, tāpēc aicinām iesaistīties!Akcija ir aizsākusies 2020. gadā. Programmas nodrošināšanai resursi tiek piesaistīti ziedojumu veidā.

Ja atbalsti šo vecāku iniciatīvu, būsim pateicīgi par ziedojumu skolas atbalsta fondā. Programmas nodrošināšana 12 mēnešiem izmaksā aptuveni 1090 eiro.

Rekvizīti ziedojumiem:

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas atbalsta fonds
Reģ.Nr.40008076850
Smilšu iela 7, Jūrmala, LV-2015
AS Citadele bankaLV23PARX0006437080017

One Response

  1. Augļu iniciatīva ir laba lieta, bet es vairāk priecātos par telefonu lietošanas aizliegumu skolas telpās. Baisi skatīties uz šiem klusējošajiem bērniem ar ekrānam piekaltām sejām visos gaiteņos. Ārā pagalms, blakus meźs… kādus robotus mēs audzinăm?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.