Paziņoti I kārtas rezultāti un A grupas laureāti konkursā Jūrmala 2021

Paziņoti I kārtas rezultāti un A grupas laureāti konkursā Jūrmala 2021

Sveicam A grupas laureātus ar lielisko sniegumu!

Pirmās vietas ieguvēji saņem naudas prēmijas (par nepieciešamajiem dokumentiem rīkotāji sazināsies individuāli).
A grupas laureāti Diplomus, Atzinības rakstus un dāvanas aicinām saņemt Jūrmalas Mūzikas vidusskolā no 19. jūnija.

Dalībniekus, kas ir izvirzīti II kārtai aicinām sazināties ar rīkotājiem.

II kārtas dalībnieki uzstājas klātienē 21. jūnijā Dubultu Digitālajā koncertzālē (Strēlnieku prosp. 30, k-1).

Skaņdarbus, kuru pavadījums oriģinālā ir rakstīts stīgu orķestrim, dalībnieks II kārtā izpilda kopā ar stīgu kvartetu (nodrošina rīkotāji). Skaņdarbus, kuru pavadījums ir rakstīts klavierēm vai simfoniskajam orķestrim, pavada koncertmeistars. Nepieciešamības gadījumā rīkotāji piedāvā koncertmeistaru (kontakttālrunis: 26405807).

Saskaņojot ar konkursa rīkotājiem, katram II kārtas dalībniekam tiek piedāvāts mēģinājuma laiks Dubultu Digitālajā koncertzālē ar koncertmeistaru vai pavadošo stīgu kvartetu (kontakttālrunis: 26405807).

Ar dalībniekiem no Lietuvas un Igaunijas rīkotāji sazināsies individuāli.

………………………………………

Participants of the second round will perform on-site on June 21 at Dubulti Digital Concert Hall (Strēlnieku prosp. 30, k-1).

For compositions, the original of which is written for string orchestra, the participant performs in the II Round together with the string quartet. Compositions accompanied by a piano or symphony orchestra are accompanied by a concertmaster. If necessary, the organizers offer a concertmaster (contact phone: 26405807).

In coordination with the organizers of the competition, each participant of the II Round is offered a rehearsal time in Dubulti Digital Concert Hall with a concertmaster or accompanying string quartet (contact phone: 26405807).

The organizers will contact the participants from Lithuania and Estonia personaly.

One Response

  1. Labdien!
    Mana meita, Nika Mandžgaladze, piedalījās konkura B grupā. Kur var apskatīt rezultātus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.