Meistarklases konkursa Jūrmala 2021 dalībniekiem

Meistarklases konkursa Jūrmala 2021 dalībniekiem

Sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru XXII Starptautiskā akadēmiskās mūzikas konkursa ietvaros norisinās meistarklases, kuras vada konkursa žūrijas locekļi. Žūrijā gadu gaitā bijuši augsta ranga profesionāļi no Lietuvas (kankles), Krievijas (gusļi), Itālijas (arfa, ģitāra). 2021. gadā konkursa dalībniekus vērtēs ilggadīgā šī konkursa žūrijas locekle Jolanta Babaliauskiene, izcila koklētāja, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēks Anda Eglīte un konkursa iniciatore un kokļu spēles pasniedzēja Jūrmalas Mūzikas vidusskolā Kristīne Dmitrijeva, ģitārspēles meistars Kaspars Zemītis un Igaunijas orķestru mūziķe un pedagoģe Saale Rull. Žūrijā līdzdarbojas arī Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvis Dainis Vuškāns.

Konkursa dalībnieki un pedagogi, kas piedalās meistarklasēs saņems Latvijas Nacionālā kultūras centra sertifikātus. Meistarklasēm virtuāli varēs sekot līdzi ikviens interesents Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un konkursa mājaslapā, kā arī Youtube kanālā Jurmala Live.

Meistarklašu norises laiki:

19.jūnijs – 10.00-16.30
20.jūnijs – 10.00-12.10

In co-operation with the Latvian National Cultural Center, master classes are held, which are led by the members of the competition jury. Over the years, the jury has included high-ranking professionals from Lithuania (kankles), Russia (gussles), Italy (harp, guitar). In 2021, Jolanta Babaliauskiene, a long-term member of the jury of this competition, Anda Eglīte, an excellent kokle player, lecturer of the Jāzeps Vītols Latvian Academy of Music, and and competition initiator and kokle teacher at Jurmala Music High School Kristīne Dmitrijeva. Guitar master Kaspars Zemītis and Estonian orchestra musician and teacher Saale Rull. Dainis Vuškāns, a representative of the Latvian National Cultural Center, also participates in the jury.

Participants and teachers that participat in master classes will receive Latvian National Cultural Center certificates. Virtually anyone interested will be able to follow the master classes on the Jūrmala Music High School and competition Facebook page, as well as on the Youtube channel Jurmala Live.

Time shedule:

June 19 – 10.00-16.30
June 20 – 10.00-12.10

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.