Audzēkņu tiešsaistes koncerts "Mīlestības pieskāriens"

Audzēkņu tiešsaistes koncerts "Mīlestības pieskāriens"

14. februārī plkst. 14.00 Jurmala live youtube kanālā un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas facebook kontā izskanēja tiešsaistes koncerts “Mīlestības pieskāriens” – Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu veltījums Latvijas mediķiem.

Vēl gadu atpakaļ, 14. februārī skolēni skolās tradicionāli rīkoja „Amora pastu”, dāvināja meitenēm ziedus, kas simbolizēja  Valentīndienu un pavasara tuvošanos.  Šogad  Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi vēlas dāvāt muzikālus mīlestības un atzinības pilnus sveicienus visiem Latvijas un jo īpaši Jūrmalas slimnīcas mediķiem, kas dienu no dienas ir līdzās un gatavi rūpēties par mūsu veselību un drošību. Jaunie mākslinieki un visa skolas saime izsaka cieņu un apbrīnu Latvijas mediķiem mūzikā, vēlot izturēt, sajust pavasari, kas jau tuvojas, un atbalsta plecu līdzās.

Paldies koncerta dalībniekiem:

Sandra Baldiņa, 11. ērģeļspēles klase, ped. Edīte Deksne
Roberts Binders, 8. kokles spēles klase, ped. Kristīne Dmitrijeva, koncm. Māra Upmace
Jeļizaveta Mihejenko, 4.  klavierspēles klase, ped. Svetlana Zazimko
Sofija Eva Kurta, 5. saksofona spēles klase, ped. Arta Romanova, koncm. Maksims Taņičevs
Līna Grieta Bērziņa, 1.kora klase, ped. Irēna Andersone, koncm. Ligita Ozola
Estere Tēberga, 12. arfas klase un ped. Jekaterina Suvorova
Anna Loginova
, 10. vok. un skat. m. klase, ped. Karmene Radovska, koncm. Andris Veinbergs
Sitaminstrumentu ansamblis
Ped. Edgars Saksons
Bungu komplekts- Kristofers Lukass Kaseress
Marimbas – Zigis Gatis Gaujenieks, Leonards Mercs, Magnuss Uga Zviedris, Kārlis Zonenbergs
Zvaniņi – Edgars Saksons

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *