Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina papildu uzņemšanu

Jūrmalas Mūzikas vidusskola izsludina papildu uzņemšanu 2021.gada 7. un 8. janvārī. Uzņemšanas iestājpārbaudījumi norisināsies individuāli saskaņotā laikā. Pieteikties pa tālruni 26405807 līdz 2021.gada 7.janvārim plkst.14.00.

Iestājpārbaudījumā notiek muzikālās dzirdes, atmiņas un ritma pārbaude: jānodzied viena dziesma (vēlams tautasdziesma), jāatkārto pedagoga spēlētas skaņas un melodijas (ar balsi), kā arī ritma frāzes (ar plaukstām).

Lūgums aizpildīt PIETEIKUMA VEIDLAPU iestājpārbaudījumu dienā klātienē vai elektroniski, sūtot uz e-pastu: muzikasvsk@edu.jurmala.lv

IESNIEDZAMIE DOKUMENTI:

• iesniegums (uz noteiktas formas veidlapas – pieejama lietvedībā un skolas mājas lapā);
  • fotogrāfija (3×4 cm);
  • dzimšanas apliecības kopija;
  • ārsta izziņa 027/u par bērna veselības stāvokli;
  • iegūtās izglītības mūzikā (ja tāda ir un stājas uz 2. vai augstāku klasi) dokumenta (piem., liecības) kopija.

Gaidām Tevi mūzikas pasaulē!