SIMFONISKĀS MŪZIKAS KONCERTS

SIMFONISKĀS MŪZIKAS KONCERTS

„JAUNEKLĪGAIS ROMANTISMS“ simfoniskā orķestra skaņās Dubultu koncertzālē.

Baudīt simfoniskā orķestra skanējumu koncertprogrammā „Jauneklīgais romantisms“ aicina Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Dubultu koncertzāle, kur 31. oktobrī plkst. 18.00 notiks Emīla Dārziņa mūzikas skolas simfoniskā orķestra koncerts diriģenta Andra Vecumnieka vadībā. PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas skolas viens no nozīmīgākajiem kolektīviem ir EDMS Simfoniskais orķestris, kuram ir sena vēsture – orķestra darbība aizsākusies jau 1949. gadā. Skolas simfoniskajā orķestrī muzicē visu vidusskolas kursu un, ja nepieciešams, arī 5. – 9. klašu audzēkņi.

Andris Vecumnieks ir  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors, pieredzes bagāts komponists, diriģents, muzikologs. Viņa vadītās koncertlekcijas ir guvušas pelnītu atzinību, tādēļ arī šajā koncertā, viesojoties Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, profesors koncerta gaitā ne tikai diriģēs orķestri, bet arī iepazīstinās klausītājus ar koncerta programmā iekļauto skaņdarbu vēsturi.

Koncertā skanēs Džoakīno Rosīni uvertīra operai „Vilhelms Tells“, Franča Šūberta simfonija Do mažorā (nr. 6, mazā) un Emīla Dārziņa „Melanholiskais valsis“.

Ieeja brīva.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.