Vokālas mūzikas koncerts

Vokālas mūzikas koncerts

1. jūnijā, plkst. 18:00, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas kamerzālē koncertu sniegs dziedātāja Kristīne Freimane un pianiste Inguna Puriņa!

Koncerta programma veidota kā savdabīgs dziesmu ceļojums, kurā klausītājam būs iespēja sastapties ar dažādu tautu kultūrām, to raksturiem un, iespējams, tajā atrast arī kādas līdzības ar savas personīgās dzīves ceļojumu. Koncerta pirmajā daļā kopīgi dosimies vācu romantisma virzienā, to atsvaidzinot ar 20.gs. komponistu skaņdarbiem, savukārt otrā daļa veltīta karstasinīgajiem dienvidiem – ļausimies franču, spāņu, kā arī brazīļu komponistu daudzveidīgajam pasaules redzējumam. Programmā – R. Hāns, Fr. Šūberts, E. Grīgs, E. Čārlzs, S. Bārbers, F. Pulenks, F. Obradors, E. Braga, R. Čapi.

Ieeja koncertā brīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.