Mācību gada noslēguma koncerts un audzēkņu godināšana

Mācību gada noslēguma koncerts un audzēkņu godināšana

Jūrmalas Mūzikas vidusskola turpina saviļņoties mūzikā! Mācību gada noslēguma koncerti turpmāk saglabās jubilejas gada moto, pievienojot tēmu, kas ļaus atspoguļot konkrētajā mācību gadā sasniegto.

Šogad dodamies “ar straumēm uz jūru”, lai sajustu katra audzēkņa devumu un pienesumu kopējā mūzikas spēka laukā.Koncerta laikā godināsim audzēkņus ar labām un izcilām sekmēm, kā arī tos, kas godam pārstāvējuši skolu vietējos un starptautiskos konkursos.

Gaidām koncerta klātienē 27. maijā plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē, kā arī aicinām sekot līdzi tiešraidei vai vērot koncertu atkārtoti skolas facebook un youtube vietnēs.Koncerta tiešraidi nodrošina JurmalaLive.Uz tikšanos mūzikā! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.