Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagogi aicina uz ikgadējo koncertu Dubultu koncertzālē

2022. gada 11. martā plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē pēc divu gadu pārtraukumu atkal izskanēs skolas pedagogu koncerts.

Koncerta nosaukums “Uzziedēt mūzikā” ir ilgi gaidīts mīlestības apliecinājums mūzikai. Mūzika ir iedvesmas un spēka avots katram no koncerta dalībniekiem.

Dalībnieku pulks šogad ir īpaši kupls, koncertā piedalās:
Ivars Bezprozvanovs (čells), Arvidas Kazlauskas (saksofons), Vladimirs (ģitāra) un Marija (klavieres) Kudrini, Diāna Anna (alts) un Dīns (deja) Ritenbergi, Olga Pjatigorska (vokāls), Edīte Alpe (ērģeles), Kristīne Dmitrijeva (kokle), Ģirts Timma (sitaminstrumenti), Jekaterina Suvorova (arfa), Irēna Andersone (vokāls), Aleksandrs Markovs (ģitāra), Zane Saulīte un Agnese Čimale (vokāls), pianistes – Māra Upmace, Ligita Ozola, Olga Artamonova un Veneta Miķelsone. Koncertā piedalās arī sitaminstrumentu klases audzēkņi: Emīls Lisovs, Mariss Matiass Ojala un Ilze Tišlere.

Programmā izskanēs J. S. Baha, V.A.Mocarta, J. Štrausa, F. Šopēna, B. Heidena, H Rodrigo, M. Zariņa un citu komponisto skaņdarbi.

Ieeja koncertā brīva ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Koncerts tiešraidē būs skatāms arī JurmalaLive Youtube kanālā.