Klavierspēles meistarklases

Klavierspēles meistarklases

27. novembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Dubultu koncertzālē norisināsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) rīkotās meistarklases klavierspēlē. Meistarklases vada JVLMA profesors Sergejs Osokins un asociētie proefesori Juris Žvikovs un Toms Ostrovskis.

Pieteikšanās līdz 24. novembrim elektroniski: https://ej.uz/klavierspele

Norises vieta: Jūrmalas Mūzikas vidusskola, Strēlnieku prospekts 30, k-1.

Apmeklējot meistarklasi, lūgums izvērtēt savu veselības stāvokli un palikt mājās, ja saskatāmas saslimšanas pazīmes, iepriekš informējot norises vietas koordinātorus elektroniski: agnija.saprovska@edu.jurmala.lv. Meistarklašu laikā lūgums lietot sejas masku un ievērot 2m distanci.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *