Klaviernodaļas veltījums skolas jubilejai - Pianistu maratons / PĀRCELTS uz nenoteiktu laiku

Klaviernodaļas veltījums skolas jubilejai - Pianistu maratons / PĀRCELTS uz nenoteiktu laiku

UZMANĪBU! Saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī un 13. oktobra Ministru kabineta Noteikumu projektu “Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”” klaviernodaļas audzēkņu ieplānotais “Pianistu maratons” šobrīd tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Neparasts koncerts – jauno pianistu maratons – Dubultu koncertzālē norisināsies 17. oktobrī no plkst. 16.30 līdz 18.30. Koncertā piedalīsies 2.–12. klavierspēles klašu audzēkņi, kuri divu stundu laikā atskaņos kopumā 60 klavieru skaņdarbus. Neparastais koncerts ir gan izaicinājums, gan vienreizēja pieredze jaunajiem māksliniekiem. Skatītāji brīvās formas pasākumā – muzikālajā skrējienā – var ierasties jebkurā tā norises brīdī.

Koncerta apmeklējumam jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni 67764416.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *