Jūrmalas Mūzikas vidusskolas 60. gadskārtas atklāšanas koncerts

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas 60. gadskārtas atklāšanas koncerts

2020./2021. mācību gads ievada nevien jaunu mācību cēlienu Jūrmalas Mūzikas vidusskolā, bet arī skolas 60. jubilejas gadu. Saviļņoti mūzikā ir 60. gadskārtas vadmotīvs un šogad vēlamies sniegt skanīgus nodaļu un absolventu koncertus, izdot grāmatu veltītu skolas 60 pastāvēšanas gadiem un svinēt svētkus kopā, dāvājot krāšņu svētku sajūtu sev, saviem audzēkņiem, viņu vecākiem un pedagogiem, kā arī skolas atbalstītājiem un visiem pilsētas iedzīvotājiem.

1.septembrī plkst. 13.00 uz Zinību dienas svētkiem Dubultu kultūras kvartāla pagalmā tika aicināti visi skolas audzēkņi. bet plkst. 15.00 tiešsaistē bija iespēja vērot skolas 60. gadskārtas atklāšanas koncertu ar Valsts prezidenta piedalīšanos.

Lai saviļņoti mūzikā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *