Mācību maksas atvieglojumi ārkārtas situācijas laikā

Mācību maksas atvieglojumi ārkārtas situācijas laikā

Attālinātā mācību procesa īstenošanā vienlīdz ir iesaistīta ne tikai skola un pedagogi, bet arī audzēkņu ģimenes, tāpēc Jūrmalas pilsētas dome ir lēmusi veikt mācību maksas atvieglojumus.

Pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes 2020. gada 23. aprīļa lēmumu Nr. 157 “Par atbrīvojumu no līdzfinansējuma maksas profesionālās ievirzes izglītības programmu apguvei Jūrmalas Mūzikas vidusskolā un Jūrmalas Mākslas skolā”, pieņemts lēmums samazināt līdzfinansējuma maksu 50% apmērā profesionālās ievirzes izglītības programmu apguvei Jūrmalas Mūzikas vidusskolā. Līdzfinansējuma maksas samazinājums attiecināms uz mācību laiku no šā gada 1. aprīļa līdz 31. maijam. Izņēmums ir vecāki, kuriem saskaņā ar saistošajiem noteikumiem jau pienākas 75 % vai 100 % atbrīvojums no šīs maksas. Skolēnu vecākiem, kuri veikuši līdzmaksājumu par visu mācību gadu, tiks veikts maksājuma pārrēķins.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar skolas administrāciju.

Veselību un izturību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *