Iniciatīva - Instruments jaunajam mūziķim

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas padome aicina iesaistīties un atbalstīt ārkārtas situācijas iniciatīvu INSTRUMENTS JAUNAJAM MŪZIĶIM.

Skola dara visu nepieciešamo, lai mūzikas apguves process nepārtrūktu brīdī, kad Latvija un visa pasaule saskaras ar iepriekš nepiedzīvotu situāciju. Esam apzinājuši, ka Jūrmalas Mūzikas vidusskolā vairākiem bērniem ir nepieciešams atbalsts, lai nodrošinātu instrumenta pieejamību mājas apstākļos.

Aicinām visus, kuriem mājās ir, bet pašlaik nav nepieciešami noteikti instrumenti, atbalstīt un ziedot, vai nodot lietošanā uz laiku, mūzikas instrumentus bērniem, kuriem instruments nepieciešams mācību procesam. Instrumentam jābūt labā vai apmierinošā tehniskajā stāvoklī.

Šobrīd aktuāli nepieciešamie instrumenti:
🎹 Klavieres vai sintezators
🎼 Akordeons
🥁 Marimba vai ksilofons

Kā rīkoties, ja Tev ir instruments:
– zvani uz norādīto kontakttālruni: 29541105;
– pieņem lēmumu – nodot instrumentu lietošanā uz laiku vai ziedot pavisam;
– skola palīdzēs Tev atrast bērnu, kam instruments ir nepieciešams vai pieņems to kā ziedojumu.
…………………………………..

Kā rīkoties, ja Tev nav instrumenta, bet vēlies atbalstīt Jūrmalas Mūzikas vidusskolu, instrumentu iegādē:

Aicinām ziedot, maksājuma uzdevuma mērķī norādot tekstu – Mūzikas instruments jaunajam mūziķim.

Rekvizīti ziedojumiem:

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas atbalsta fonds
Reģ.Nr.40008076850
Smilšu iela 7, Jūrmala, LV-2015
AS Citadele banka
LV23PARX0006437080017

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, vērsieties pie skolas administrācijas.

MŪSU ATBALSTS MŪSU BĒRNIEM!

Paldies, ka piedalies!