Attālinātās mācības Jūrmalas Mūzikas vidusskolā / papildināts 08.04.2020.

Sākot ar 23. martu līdz valsts izsludinātajām ārkārtas situācijas beigām mācības Jūrmalas Mūzikas vidusskolā tiek nodrošinātas attālināti.

Visa aktuālā informācija par mācību procesa norisi, kā arī uzdevumi audzēkņiem tiek ievietoti e-klasē.

Katrs pedagogs izvēlas sev ērtāko saziņas un darba veidu ar audzēkņiem. Tiek izmantotas platformas e-muzikasskola.lv, WhatsApp un citi tiešsaistes rīki. Informācija audzēkņiem par platfotmas e-muzikasskola.lv lietošanu skatāma ŠEIT.

Audzēkņi veic uzdotos uzdevumus un noliktajos laikos iesniedz paveiktos darbus pedagogiem.

MĀCĪBU GADA NOSLĒGUMA PĀRBAUDĪJUMU NORISE

Saistībā ar to, ka ārkārtas situācija valstī ir pagarināta līdz 12.maijam, pārbaudījumi Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notiks attālināti, izņemot absolventus, kuriem ir divi varianta mācību gada noslēgumam:
VARIANTS A (ja ārkārtas situācija tiek atkārtoti pagarināta)
Pārbaudījumus vērtē komisija attālināti.
VARIANTS B (ja pēc 12. maija ir iespēja apmeklēt skolu klātienē)
Pārbaudījumi notiek klātienē un tos vērtē komisija.

Tātad pārbaudījumi klātienē tiem, kas nebeidz skolu, NENOTIEK. Variantā B ir iespēja, ka arī pārējie audzēkņi var mācību gada noslēgumā apmeklēt klātienes stundas, bet nenotiek ieskaites un pārbaudījumi klātienē.

PĀRBAUDĪJUMI TIEM, KAS TIEK PĀRCELTI NĀKOŠAJĀ KLASĒ

1. Katrā mācību priekšmetā, beidzot šo mācību gadu, jābūt pārbaudījumam;
  2. Pārbaudījuma veidu, kā arī norises laiku nosaka pedagogs, vienojoties ar audzēkni;
  3. Pārbaudījumu vērtē priekšmeta pedagogs;
  4. Pārbaudījumi notiek līdz 16.maijam.

PĀRBAUDĪJUMI ABSOLVENTIEM (A variants)

1. Pārbaudījumus vērtē komisija attālināti;
  2. Instrumenta spēle, dziedāšana, diriģēšana – programmas izpildījums video formātā tiek iesūtīts pedagogam;
  3. Solfedžo – biļete, kas tiek iedziedāta, ierakstīta un iesūtīta, 12.klasē – tiešsaistē;
  4. Citi teorētiskie priekšmeti – pēc pedagoga ieskata.

PĀRBAUDĪJUMU PROGRAMMU UN UZDEVUMU IESŪTĪŠANAS IESPĒJA

Ir izveidots “Mākonis” pārbaudījumu iesūtīšanai video vai audio formātā. Tur būs katras nodaļas mapes, piemēram Klavierspēle, Vispārējās klavieres, Teorētiskie priekšmeti utt.. Tas ir veids, kā vienkāršāk aizsūtīt apjomīgu failu. Ieteikums programmu sūtot, likt katru skaņdarbu atsevišķi. Obligāts nosaukumā ir audzēkņa Vārds, Uzvārds. Instrukcija e-klasē.
Saskaņojot ar pedagogu, var izmantot arī jebkuru citu failu iesūtīšanas veidu.

SAGATAVOŠANAS KLASE

1. Audzēkņiem, kas beiguši sagatavošanu, Uzņemšanas eksāmeni vēlreiz nebūs jākārto, tiks izmantotas atzīmes specialitātē un solfedžo;
  2. Obligāts ir vecāku iesniegums / Uzņemšanas iesnieguma forma. Iesniegumus lūdzam atsūtīt līdz 23.maijam;
  3. Ja audzēknis vēlas mainīt specialitāti, vecāks to min iesniegumā.

LIECĪBAS

1. Liecības tiks izsūtītas elektroniski;
  2. Izdrukātas liecības varēs saņemt klātienē, pēc ārkārtas situācijas beigām;
  3. Apliecības par skolas beigšanu varēs saņemt klātienē, pēc ārkārtas situācijas beigām.

UZŅEMŠANAS EKSĀMENI

Uzņemšanas eksāmens reflektantiem, kas nāk pirmo reizi, notiks, atkarībā no ārkārtas situācijas ilguma valstī – jūnijā vai augusta beigās. Informācija tiks precizēta un ievietota mājaslapā.

VEIKSMĪGU MĀCĪBU GADA NOSLĒGUMU!

KONTAKTTĀLRUŅI SAZIŅAI:

Audzēkņu attālinātā apmācība – informācija pie priekšmeta pedagoga
Mācību process – 26405807
Skolas vadības jautājumi – 67764498, 29404230