Jūrmalas mūzikas vidusskolas direktore Gunta Liepiņa saņem gada balvu kultūrā

Jūrmalas mūzikas vidusskolas direktore Gunta Liepiņa saņem gada balvu kultūrā

21. februārī Dzintaru koncertzālē nominācijā “Par kultūras pieejamības veicināšanu Jūrmalā” Jūrmalas Mūzikas vidusskolas direktore Gunta Liepiņa saņēma gada balvu kultūrā par Jūrmalas kultūrtelpai nozīmīgas koncertu norises vietas – Dubultu koncertzāles darbību. Balva ir atzinība visam skolas kolektīvam par radošo un praktisko devumu Dubultu koncertzāles darbībā!

Dubultu akustiskā koncertzāle, kas skaņas kvalitātes ziņā ir labāko koncerttelpu vidū Latvijā, klausītājiem piedāvā plašu bezmaksas koncertprogrammu, ko veido audzēkņu atklātie koncerti, sadraudzības koncerti ar citām mūzikas skolām, kā arī Latvijā un pasaulē atzītu mūzikas profesionāļu priekšnesumi.

Lasīt rakstu Latvijas avīzes ziņu portālā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.