Valsts svētkiem un Jūrmalas 60. gadadienai veltītais koncerts "Brīvība un Jūra"

Valsts svētkiem un Jūrmalas 60. gadadienai veltītais koncerts "Brīvība un Jūra"

Par godu Latvijas 101. dzimšanas dienai un Jūrmalas 60. gadskārtai Dubultu koncertzālē 15. novembrī izskanējis svētku koncerts “Brīvība un Jūra”.

Liels paldies visiem Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņiem un pedagogiem, kas piedalījās koncerta veidošanā! Uz Dubultu koncertzāles skatuves satikās 3 kori, stīgu un pūtēju orķestris, kokļu ansamblis un individuālie solisti – kopumā vairāk nekā 120 audzēkņu, kas sniedza neaizmirstamus muzikālos priekšnesumus un ienesa ikkatra klausītāja sirdī patiesu svētku sajūtu un piepildījumu.

#LV101 #BrivibaUnJura

Foto: Artis Veigurs

Valsts svētkiem un Jūrmalas 60. gadadienai veltītais koncerts "Brīvība un Jūra"

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *