Mūsu skolas pedagoģe Irēne Štrause saņem apbalvojumu "Par mūža ieguldījumu"

Mūsu skolas pedagoģe Irēne Štrause saņem apbalvojumu "Par mūža ieguldījumu"

Mūsu skolas klavierspēles pedagoģe Irēne Štrause saņem Jūrmalas pilsētas pašvaldības apbalvojumu “Par mūža ieguldījumu”. Irēne Štrause jau 55 gadus pasniedz klavierspēli un iepriekš direktora vietnieces amatā 40 gadus vadījusi izglītības procesu skolā.

“Viņas bijušie audzēkņi ir šobrīd pazīstami mūziķi un kultūras personības – pianisti Imants Blūzmanis, Endijs Renemanis, Ilana Makarina, Jānis Maļeckis, muzikoloģe Zane Prēdele un citi. Irēne Štrause ir augstu vērtēta kā vadošā klavierspēles metodiķe un lektore klavierskolotāju un pianistu tālākizglītībā. Pedagoģes izstrādātās klavierspēles izglītības programmas un metodes izmanto skolotāji mūzikas skolās visā Latvijā. Irēnei Štrausei 2014. gadā piešķirts Atzinības krusts par nopelniem Latvijas valsts labā, 2015. gadā – Latvijas Nacionālā kultūras centra apbalvojums “Cimzes balva”.”

Izsakām patiesu prieku un pateicību, ka ikdienā varam strādāt un būt kopā ar Irēni Štrausi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *