Aicinām pieteikties Jūrmalas Mūzikas vidusskolas sagatavošanas un 1.klases audzēkņus JMVS dienas nometnei - Muzikālā vasara 2019.

Nometne norisināsies Jūrmalas Mūzikas vidusskolā no 19.-23.augustam, kurā audzēkņiem būs iespēja muzicēt, dziedāt, ritmizēt, apgūt mūzikas teorētiskos pamatus un iepazīties ar saviem klases biedriem un skolotājiem, iepazīt skolas telpas.

Nometne darbosies katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai ( no plkst. 9:00 – 15:40). Audzēkņiem tiks nodrošināta 3x ēdināšana. Nodarbības notiks nelielās grupās Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagogu vadībā. Dalība nometnē ir bez maksas.

Pieteikuma anketa ir pieejama tiešsaitē.

*vietu skaits ir ierobežots, tāpēc dalieties ar informāciju, lai pēc iespējas ātrāk informācija nonāk pie interesentiem 🙂

#nometne #share #maxshare #muzikālavasara

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *