Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu!

Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu!

Aicinām uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas mācību gada noslēguma koncertu 29. maijā plkst. 18.00 Dubultu koncertzālē.

Koncerta laikā atskatīsimies uz mācību gada spilgtākajiem notikumiem, sumināsim 2018/19. mācību gada teicamniekus un konkursu laureātus, kā arī klausīsimies audzēkņu priekšnesumus. Koncertā uzstāsies stīgu orķestris (vad. Dzidra Pelēķe), pūtēju orķestris (vad. Māris Rozenbergs), sagatavošanas – 4. klases koris (vad. Andris Balodis) un solisti.

Aicinām audzēkņus sekot līdzi informācijai skolas mājas lapā sadaļā “Aktualitātes“, kurā tiks ievietots saraksts ar audzēkņiem, kurus apbalvosim par sasniegumiem mācībās un konkursos. Uz tikšanos koncertā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *