Pianistu maratons Dubultu koncertzālē

Pianistu maratons Dubultu koncertzālē

25. maijā, plkst. 15.00 Dubultu koncertzālē Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pianisti “startēs” klavieru nodaļas atklātajā koncertā “Pianistu maratons”. Aicināti visi interesenti!

One Response

  1. Lielisks koncerts! Brīnišķīga ideja, kā vienkopus redzēt dažādu skolotāju audzēkņus. Tik dažādi skaņdarbi, kas dod iespēju paplašināt redzesloku un audzēkņiem iespēju izvēlēties skaņdarbu ko izpildīt nākamajā ieskaitē. Audzēkņiem bija iespēja spēlēt publikas priekšā, kas ir kā papildus treniņš. Ļoti ceru, ka šis “Pianistu maratons” kļūs par tradīciju, ka katru gadu maijā redzēsim dažāda vecuma pianistus vienotā koncertā! Paldies par šo skaņas baudījumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *