Koklētāju ansamblis "Kārta" aicina uz koncertu "Neskarts un nepieradināms"

Koklētāju ansamblis "Kārta" aicina uz koncertu "Neskarts un nepieradināms"

Koklētāju ansamblis „Kārta” aicina uz koncertu „Neskarts un nepieradināms” Dubultu kamerzālē 11. aprīlī plkst. 18.00!

Dzirdēsim astoņus dažādus latviešu komponistu skaņdarbus, no kuriem četrus rakstījuši Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas esošie studenti Alise Rancāne, Marita Semjonova, Olesja Kozlovska un Aigars Raumanis pēc „Kārtas” aicinājuma – jaundarbi 2018. gada nogalē tika pirmatskaņoti koncertos Rīgā un Valmierā. Programma ietver arī Kaspara Zemīša, Kārļa Lāča, Viļņa Salaka un Emīla Dārziņa skaņdarbus. Muzikālo izpildījumu papildinās speciāli veidoti video. Koncerts notiks pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas atbalstam.

Koklētāju ansamblī „Kārta” spēlē Ieva Lapšāne, Inese Rasa, Gita Andersone, Dace Priedīte un Dace Bleikša.

Ieeja bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *