Mūzikas skolas koncerti maijā

Vēl pēdējo mēnesi šajā mācību gadā Jūrmalas Mūzikas vidusskola aizvadīs savā ilgstošajā mājvietā Majoros, Smilšu ielā, kur skola darbojas jau kopš 1963. gada.

Tik daudziem šodien profesionāliem mūziķiem, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas absolventiem, šīs skolas telpas un skatuve ir bijusi pirmā platforma viņu profesionālās karjeras izaugsmē. Atvadoties no vecās skolas ēkas, 25. maijā plkst. 18.00 skolā notiks īpašs pateicības koncerts „Gājputni lido“, kurā muzicēs skolas pedagogi un absolventi.

Visu maiju, pēdējo aktīvo darba mēnesi šajās telpās, skola vēlas aizvadīt ar bagātīgu koncertdzīvi, piedāvājot jūrmalniekiem bez maksas apmeklēt vairākus lieliskus koncertus: 10. maijā plkst. 19.30 ģitārista Dmitrija Kudrjavceva solokoncerts; 12. maijā plkst. 17.00 Mātes dienai veltīts kokles spēles klases audzēkņu koncerts; 17. maijā plkst. 18.30 kora nodaļas mācību gada noslēguma koncerts; 22. maijā plkst. 19.00 skolas absolventa, Hamburgas Mūzikas augstskolas maģistratūras studenta, vijolnieka Jāzepa Jermolova solokoncerts; 30. maijā plkst. 18.00 – mācību gada noslēguma koncerts.

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi uzstājas ne tikai skolā, bet arī daudzviet citur,  ik gadu pavasarī sniedzot koncertu arī Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Šogad tas notiks Mātes dienā, 13. maijā plkst. 16.00; koncertā piedalīsies ērģeļu, stīgu, pūtēju, ģitāras un kora nodaļas audzēkņi.