Jūrmalas Mūzikas vidusskolas adventa laika koncerts “Mūzikas tilts”

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas adventa laika koncerts “Mūzikas tilts”

Dzintaru koncertzālē.

Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansētā iedzīvotāju iniciatīvas sabiedrības integrācijas projekta „Mūzikas Tilts“ ietvaros 9. decembrī plkst. 16.00 Dzintaru koncertzālē notiks Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu adventa koncerts, kurā piedalīsies Jūrmalas Mūzikas vidusskolas kori, stīgu orķestris, saksofonu kvartets, koklētāju ansamblis un solisti.

Koncerta īpašie viesi būs pazīstami mūziķi, kādreizējie Jūrmalas Mūzikas vidusskolas absolventi – dziedātāja Evija Martinsone un vijolnieks Raimonds Ozols.

Projekts “Mūzikas Tilts” iesācies jau pavasarī un pusgada laikā tā ietvaros Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi ar koncertiem viesojušies pie dienas aprūpes centra bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Kauguros, Vaivaru pamatskolā, veco ļaužu pansionātā – sociālo pakalpojumu centrā Jaundubultos, Dienas Centrā romu tautības iedzīvotājiem Slokā, Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādē „Sprīdītis“ un sociālo pakalpojumu centrā “Ķemeri”. Projekta noslēguma koncertu Dzintaru koncertzālē klausīties aicināsim visu iepriekš apciemoto Jūrmalas iestāžu audzēkņus un klientus,  tādējādi noslēdzot projekta muzikālo saskarsmes tiltu.

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerta rīkošana Dzintaru koncertzālē adventa laikā kļūst par tradīciju un notiek jau trešo gadu. Esam priecīgi par šo iespēju uzstāties mūsu pilsētas skaistajā koncertzālē!

Projekta vadītāja Edīte Deksne.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *