Grāmata "Tenors Jonass Kaufmans" Vijas Ozolas tulkojumā

Grāmata "Tenors Jonass Kaufmans" Vijas Ozolas tulkojumā

2017.gada janvārī klajā nāca Tomasa Foigta grāmata “Tenors Jonass Kaufmans”, kas ir par dziedātāja profesijas gaismas un ēnas pusēm, kopdarbu ar slaveniem kolēģiem, grūto dzīvi uz čemodāniem un lielo laimes sajūtu uz skatuves. Grāmatu no vācu valodas tulkojusi Jūrmalas Mūziias vidusskolas čella skolotāja VIJA OZOLA. Tas notika pēc koncerta Parīzē, Elizejas lauku teātrī, kur Jonass dziedāja Gustava Mālera “Dziesmu par zemi”, turklāt visas sešas daļas! Parasti iestudējumā iesaistās divi tenori, bet viņš dziedāja viens pats! Pēc koncerta tikos ar viņu un atzinos, ka esmu latviski iztulkojusi šo grāmatu. Dziedātājs reaģēja ļoti spontāni, ar priecīgu “Ha, ha!” – tāda bija mūsu saruna,” pasmaida Vija Ozola” . Vairāk lasiet Radio3 Klasika Grāmatu stāstos:  Vija_Ozola _tenors_Jonass_Kaufmans