"Ceļā uz meistarību"

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi piedalījās 10. Latvijas mūzikas skolu jauno vijolnieku, altistu un čellistu  konkursā “Ceļā uz meistarību”.

Konkurss, kas veltīts  Antonīnam Dvoržākam,  norisinājās Bolderājas mūzikas un mākslas skolā šī gada 1.aprīlī. Šogad konkursa īpašā tēma bija  etīdes un vingrinājumi (viena etīde iekļauta obligātā programmā). Konkursā piedalījās Larisas Rabeckas čella klases audzēkņi Jānis Natāns Šmits un Timotejs Jonatāns Šmits, kuri uzstājās kopā ar koncertmeistari Dianu Griņeviču.

Iegūstot pirmo pieredzi, konkursā piedalījās arī Dāvis Krišjānis. Dāvis mācās 3.vijoles klasē pie ped.Lienes Neijas-Kalniņas. Muzicējot kopā ar koncertmeistari Olitu Liepiņu, Dāvja spēle tika novērtēta ar Atzinības rakstu.

navigate_before
navigate_next

Apsveicam Jāni Natānu Šmitu ar iegūto III vietu, 

Dāvi Krišjāni un Timoteju Jonatānu Šmitu ar iegūto atzinības rakstu!