Koklētāju ansambļu un folkloras kopas "Mare" koncerts "Pavasara vakarā"

Koklētāju ansambļu un folkloras kopas "Mare" koncerts "Pavasara vakarā"

2024.gada 22. martā plkst. 18.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Dubultu koncertzālē notiks Koklētāju ansambļu un folkloras kopas “Mare” koncerts “Pavasara vakarā”.

Piedalīsies koklētāju ansambļi no Jūrmalas, Vecumniekiem, Kolkas, Iecavas, Olaines, Tukuma un Jelgavas. Flautiste Ilze Lappuķe, sitaminstrumentālists Mariss Matiass Ojala. Kokļu kopansambli diriģēs Ilze Žvarte un Kristīne Dmitrijeva.

Saulgriežu laikā folkloras kopa “Mare” stāstīs par latvisko lieldienu svinēšanas tradīcijām un ticējumiem. Koklētāju ansambļi atskaņos skaistas latviešu tautasdziesmas un latviešu komponistu darbus kokļu ansambļiem.

Koncertu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Jūrmalas Mūzikas vidusskolu

Aicinām piektdienas vakaru pavadīt latviskā garā, kokļu skaņās un visiem kopā iešūpot sauli pavasarī!

Ieeja bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.