Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Ziemassvētku koncerts "Vēstījums mieram"

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Ziemassvētku koncerts "Vēstījums mieram"

18. decembrī plkst. 18.00 mēs Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Dubultu koncertzālē ieskandināsim Ziemassvētkus. Šī gada koncerts būs veltīts šobrīd tik aktuālajai miera tēmai.
Koncerta gaitā caur bērnu balsīm un dzejas rindām runāsim par to, kas ir miers un ko var darīt ikviens no mums tā radīšanas procesā – sākot no savas sirds, attiecībām ģimenē un sabiedrībā līdz attiecībām starp tautām un valstīm. Ziemassvētkos skan enģeļu dziesma “Gods Dievam augstībā, un miers virs zemes”. Šie vārdi ir iedvesmojuši daudzas populāras dziesmas, skaistās melodijas radītas, lai vēstītu pasaulei par Ziemassvētku brīnumu. Koncertā piedalīsies Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi – stīgu orķestris (diriģents Andris Gailis), mazais pūtēju orķestris (vadītāja Arta Romanova), lielais pūtēju orķestris (diriģents Māris Rozenbergs), 1.- 2. klašu koris (vad. Andris Balodis), 3. – 8. klašu koris (diriģente Inese Rasa), vidusskolas koklētāju ansamblis (vadītāja Kristīne Dmitrijeva), kā arī kameransambļi un solisti.
Lai mums katram šajos Ziemassvētkos ir savs „Vēstījums mieram“ ko veidot un uzturēt!

Gaidīsim klausītājus koncertā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.