izcilāko audzēkņu ģimeņu godināšana

izcilāko audzēkņu ģimeņu godināšana

Pirmssvētku noskaņās, Dubultu koncertzālē 9. novembrī plkst. 18.00 nu jau sesto reizi skolas vēsturē notiks Jūrmalas Mūzikas vidusskolas izcilāko audzēkņu ģimeņu un pedagogu godināšana, pateicoties viņiem par ieguldījumu jauno talantu pilnveidošanā, atbalst un audzināšanā kopīgai Latvijas nākotnei.  

Pasākumā tiks godinātas to izcilāko audzēkņu ģimenes un pedagogi, kuri iepriekšējā mācību gadā ir saņēmuši godalgotas vietas dažādos konkursos un ar teicamām sekmēm pabeiguši mācību gadu. 

Šogad sumināsim Petra Kovalenko, Kates Ķemeres, Līvijas Karlīnas Čifarati, Andreja Tukuma, Letīcijas Peimanes, Esteres Kasparovas, Selīnas Samanovičas, Jekaterinas Bondinas, Matvei Trishkina, Emīlijas Elizabetes Jonas, Ignatii Trishkina, Emīla Lisova, Līnas Grietas Bērziņas, Karolinas Frančenko, Agneses Vilnes, Viktorijas Capunes, Maijas Rozes Deksnes, Dāvja Dekšņa, Milas Golubevas, Gabriela Andra Klimkāna, Lilijas Muižnieces un Oskara Kalniņa ģimenes un pedagogus.

Pasākumu kuplinās arī audzēkņu muzikālie priekšnesumi.

Ikviens ir laipni aicināts klausītāju, skatītāju un sveicēju pulkā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.