Rudens ekskursiju nedēļa Jūrmalā "Saviļņoti mūzikā"

Rudens brīvlaikā, 26. oktobrī, aicinām apmeklēt bezmaksas ekskursiju “Saviļņoti mūzikā” un City Jazz Riga bigbenda koncertu Jūrmalas Mūzikas vidusskolā!

Rudens ekskursiju nedēļa Jūrmalā. Pieteikšanās ekskursijai saitē:

Apmeklē rudens ekskursiju nedēļu Jūrmalā – Viss par tūrismu Jūrmalā (visitjurmala.lv)

Ekskursija skolas vidē ar stāstījumu par skolu, mācību klašu, kamerzāles, Dubultu koncertzāles, āra terases apmeklējums. Pēc ekskursijas plkst. 19.00 “City Jazz Riga” džeza skolas bigbenda koncerts Dubultu koncertzālē saksofonista un komponista Kārļa Vanaga, saksofonista Dāvja Jurkas un trombonista, Latvijas Radio bigbenda mūziķa Kārļa Alfrēda Feldberga vadībā. Īpašie viesi – dziedātāji Jete Strazdiņa un Marks Viļenskis.

Ekskursija bez maksas. Ekskursijas sākuma punkts tiks nosūtīts e-pastā kopā ar rezervācijas apstiprinājumu. Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana publicitātes vajadzībām.