Kristīnes Dmitrijevas jubilejas koncerts "Uguns dziesma"

Kristīnes Dmitrijevas jubilejas koncerts "Uguns dziesma"

Svētdien, 2023. gada 3. septembrī plkst. 13.00 Dubultu koncertzālē, Strēlnieku prospektā 30, k-1, norisināsies Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagoģes un kokļu nodaļas vadītājas, Dziesmusvētku virsvadītājas Kristīnes Dmitrijevas jubilejas koncerts “Uguns dziesma”.

Koncertā piedalīsies koklētāju ansambļi: Jūrmalas Mūzikas vidusskolas koklētāju ansamblis, Jūrmalas kultūras centra koklētāju ansamblis, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas koklētāju ansamblis, kā arī koklētāju ansambļi Cantata, Dzītari, Kārta, Pūt, vējiņi, Raksti, Teiksma;

Solisti: Etno kokle Ieva Veide, sitaminstrumentālisti Ģirts Timma un Mariss Matiass Ojala, koncertmeistare Māra Upmace;

Koris “Jūrmala”.

Skanēs Kristīnes Dmitrijevas kokļu mūzika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.