Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts "Ziemas glezna"

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncerts "Ziemas glezna"

Jūrmalas Mūzikas vidusskola ir skolas lielākā Ziemassvētku notikuma gaidās  – jau tradicionāli, ka mūsu skolas pirmais mācību pusgads noslēdzas ar Ziemassvētku ieskaņas koncertu, kurā audzēkņi uzstājas gan dažādos ansambļu un koru sastāvos, gan sniedzot solo priekšnesumus. Šogad koncerts veltīts izcilā latviešu ainavista Vilhelma Purvīša 150. jubilejas gadskārtai, koncerta noformējumā izmantojot meistara ziemas gleznas. Mākslas pazinēji un kritiķi Purvīti dēvē par “sniega burvi”, “sniega filozofu” un “labāko sniega gleznotāju Eiropā” – kūstoša sniega kustība, viena no sarežģītākajām lietām glezniecībā, ir viņa iemīļotākais motīvs. Koncerts iecerēts kā vienots uzvedums, kurā mūsu vokālās un skatuves mākslas nodaļas audzēkņu ziemas dzejas lasijumi un V. Purvīša ainavisko gleznu burvība apvienos un papildinās mūzikas noskaņas, kopīgi veidojot “Ziemas gleznu”. Uz tikšanos 17. decembra sestdienā plkst. 16.00 JMVS Dubultu koncertzālē! Ieeja brīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.