Izskanējis EDMV reģiona mūzikas skolu klavieru nodaļu audzēkņu festivāla koncerts Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Izskanējis EDMV reģiona mūzikas skolu klavieru nodaļu audzēkņu festivāla koncerts Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

2022. gada 26. novembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā izskanēja noslēdzošais EDMV reģiona mūzikas skolu klavieru nodaļu audzēkņu festivāla koncerts. Tajā piedalījās audzēkņi no Jūrmalas Mūzikas vidusskolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas, PIKC NMV Emīla Dārziņa Mūzikas skolas, Pāvula Jurjāna Mūzikas skolas, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas, Babītes Mūzikas skolas, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas, Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas. Sakām sirsnīgu paldies visiem dalībniekiem, viņu pedagogiem un vecākiem par ieguldīto darbu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.