Izcilāko audzēkņu ģimeņu GODINĀŠANAS ceremonija

Izcilāko audzēkņu ģimeņu GODINĀŠANAS ceremonija

Jūrmalas Mūzikas vidusskolā jau piekto gadu notiks izcilo audzēkņu ģimeņu apbalvošana par atbalstu un motivācijas sniegšanu saviem bērniem, kas mācībās, vietējos un starptautiskos konkursos 2021./22. mācību gadā sasniedza labus un teicamus rezultātus.

10. novembrī pl. 17.30 kamerzālē godināšanas ceremonijā pateicības tiks izteiktas JMVS audzēkņu Rūdolfa Kārkliņa, Riharda Dambīša, Dāvja Dekšņa, Sandijas Lejas, Sofijas Terēzes Grundes, Oskara Kalniņa, Jekaterinas Bondinas, Kārļa Leiera, Demida Dozorceva, Matveja Triškina, Ignatija Triškina, Letīcijas Peimanes, Emīlijas Elizabetes Jonas, Līnas Grietas Bērziņas, Karolinas Frančenko, Annas Grietas Freimanes, Agneses Vilnes, Ineses Kļaviņas, Lauras Bērziņas, Emīla Lisova ģimenēm un viņu pedagogiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.