Koncertuzvedums "MANA TAUTASDZIESMA"

Koncertuzvedums "MANA TAUTASDZIESMA"

Novembris ir Latvijas valsts svētku un nozīmīgu atceres dienu mēnesis, kad godinām par Latvijas neatkarību kritušos un atzīmējam Latvijas Republikas proklamēšanas dienu.

JMV Vokālās un skatuves mākslas un interešu izglītības programmas audzēkņi aicina jūrmalniekus uz koncertu “Mana tautasdziesma”, kas notiks 5. novembrī plkst. 14.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas kamerzālē. Tas veltīts mūsu tautas folklorai un dziesmām.

Koncertā piedalās Anna Loginova, Selma Zviedre, Nellija Valnere, Laura Bērziņa, Dženifera Pivarūne,  Viestards Valbe un Interešu izglītības programmas audzēkņi Elza Mitenberga, Patrīcija Ose, Sandija Leja, Daniels Dārznieks, Estere Sīle, Anna Freimane, Arina Barkova un Mila Golubeva.  

Flautas solo:  Mārīte Karolīna Briede

Koncerta režisore Dace Umbraško

Scenārija autore Karmene Radovska

Pedagogi Karmene Radovska, Ilze Lappuķe

Koncertmeistars Andris Veinbergs

Ieeja koncertā bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.