Dubultu koncertzālē uzstāsies koris no Anglijas

Dubultu koncertzālē uzstāsies koris no Anglijas

12. maijā plkst. 19.00 Dubultu koncertzālē izskanēs koru koncerts “Mana dziesma”, kur viesosies jauktais koris „The Fairburn Singers” no Rietumjorkšīras Anglijā (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Andris Ugulis, koncertmeistare Amanda Jones), Ziemeļrīgas kultūras apvienības kultūras pils „Ziemeļblāzma” jauktais koris „Vivat” (mākslinieciskais vadītājs Andris Pundurs, diriģente Iveta Kaktiņa), Jūrmalas vīru koris “Burinieks” (mākslinieciskais vadītājs  Jānis Sējāns, kormeistars Haralds Lapiņš) un Jūrmalas Mūzikas vidusskolas koklētāju ansambļi (vadītājas Kristīne Dmitrijeva un Kristīne Eltermane).

„The Fairburn Singers” (Fairburnas dziedātāji) ir jauktais koris (40 dalībnieki) no Rietumjorkšīras Anglijā. Koris ir dibināts 1990.gadā, tā mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Andris Ugulis, koncertmeistare – Amanda Jones. Kora repertuārā ir garīgā mūzika, mūsdienu komponistu skaņdarbi, kā arī vieglās mūzikas žanra (pop, rock, swing) aranžējumi. Koris ik gadu sniedz 10-12 koncertus, kā arī vienreiz gadā dodas ārzemju koncertbraucienos. „The Fairburn Singers” ir divkārtējs (2018. un 2019. gads) Ponterfact Mūzikas festivāla (Rietumjorkšīra, Anglija) uzvarētājs jaukto koru grupā, kā arī vieglās mūzikas grupā. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.