Svētku koncerts Ziemassvētku noskaņās

Svētku koncerts Ziemassvētku noskaņās

17. decembrī plkst. 17.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Dubultu koncertzālē izskanēja Ziemassvētku koncerts, kas ir veltīts Ķemeru parka atjaunošanai “Ziemas pastaiga”. 

2021. gadā Jūrmalas pilsētas dome atklāja atjaunoto Ķemeru parku. Vasaras laikā tas ietērpās krāšņā rožu rotā, bet ziemas laikā uzlicis baltu sniega villaini un kļuvis teiksmaina miera piepildīts. Pirmssvētku laikā izstaigāsim parka vēstures takas un ieklausīsimies skolas audzēkņu sagatavotajos skaņdarbos, kas skaniski turpina Jūrmalas un arī Ķemeru koncertdzīves tradīcijas.

Svētku koncertā piedalās Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi un pedagogi, kā arī skolas kamerorķestris un pūtēju orķestris.

Koncerta tiešraide skatāma Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Facebook un Youtube kontos.

Klātienes apmeklējumam jāpiesakās līdz 16. decembrim, zvanot skolas dežurantam pa tālruni 67764416.  Ieeja koncertā bez maksas ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Lai gaišs svētku laiks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.