Šogad Ziemassvētkos tiekamies virtuāli

Jūrmalas Mūzikas vidusskola šogad piedāvā apmeklēt skolas audzēkņu Ziemassvētku koncertu virtuāli.

23. decembrī plkst. 18.00 skolas facebook lapā, kā arī Jurmala live youtube kanālā no Dubultu koncertzāles tiks atskaņots audzēkņu sagatavotais virtuālais svētku koncerts ZIEMA*.

Visi esam noilgojušies gaismas un prieka, ko sniedz sniegotas ziemas sajūta. Uzbursim to kopā ar labiem vārdiem un vēlējumiem, ar skanīgiem un sirsnīgiem muzikāliem priekšnesumiem un Jūrmalas pilsētas muzejā esošo mākslinieku, kā arī mākslas skolas audzēkņu ziemas noskaņu darbiem, kas tiks izmantoti skaņdarbu vizuālajā noformējumā.

Koncerts top sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas muzeju, Jūrmalas Mākslas skolu un mūzikas skolas nodaļām, pedagogiem un audzēkņiem.decembrī

Koncerta tiešsaistes links youtube kanālā Jurmala live