Noslēdzies IV Latvijas Orķestru asociācijas festivāls

Noslēdzies IV Latvijas Orķestru asociācijas festivāls

IV Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) festivāls notika 29.-30. novembrī, Kurzemes reģionā. Festivālā piedalījās mūsu skolas Stīgu orķestris, vadītāja Dzidra Pelēķe. Jau vairāk kā trīs gadus Stīgu orķestris ir Apvienotā simfoniskā orķestra dalībnieks, kura sastāvā muzicē Jāzepa Mediņa Rīgas 1. MS kamerorķestris „Armonico”, Rīgas 6. vsk. simfoniskais orķestris, kā arī Pārdaugavas MMS simfoniskais orķestris. Virsdiriģentu H. Bārzdiņa un N. Dreģa vadītā tika atskaņoti komponistu A. Jurjāna, P. Vaska un Ž. Bizē skaņdarbi. 29. novembrī spēlējām Talsu tautas namā, kur mums bija arī individuāla uzstāšanās ar T. Ķeniņa, P. Maskanji un K. Dženkinsa skaņdarbiem, bet 30. novembrī, Ventspils jaunajā koncertzālē „Latvija” izskanēja festivāla noslēguma koncerts, kurā muzicēja vairāk nekā 800 jaunie mūziķi no 27 Latvijas jauniešu orķestriem. Mūsu Apvienotajam simfoniskajam orķestrim bija tas gods atklāt šo koncertu, pilnībā izbaudot jaunās koncertzāles lielisko akustiku. Šīs bija divas brīnišķīgas un muzikāli piepildītas dienas!

Jūrmalas MVS Stīgu orķestra vadītāja Dzidra Pelēķe

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *