Jūrmalas Mūzikas vidusskolas izcilāko audzēkņu ģimeņu un pedagogu godināšanas pasākums IZAUGSME LATVIJAI

Pasākumā tiks godināti un apbalvoti izcilākie audzēkņi un to ģimenes, kuri iepriekšējā mācību gadā ir saņēmuši godalgotas vietas dažādos konkursos un ir teicami pabeiguši mācību gadu. Būs iespēja arī dzirdēt audzēkņu muzikālos priekšnesumus.

Pirms svētku noskaņās, 2019.gada 14.novembrī otro reizi skolas vēsturē notiks Jūrmalas Mūzikas vidusskolas iepriekšējā mācību gada  izcilāko audzēkņu pedagogu un ģimeņu godināšanas pasākums.

Pasākuma laikā tiks godinātas 16 audzēkņu ģimenes un 18 pedagogi, par ieguldījumu jauno talantu pilnveidošanā, atbalstā un audzināšanā kopīgai Latvijas nākotnei.