Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Radošās dienas skolēnu brīvlaikā

Kā jau ierasts, skolēnu brīvlaikā Jūrmalas Mūzikas vidusskola piedāvā saviem audzēkņiem pavadīt brīvlaiku brīvā un radošā gaisotnē vieslektoru vadībā.

Mērķauditorija: Jūrmalas Mūzikas vidusskolas 2. – 8.klases audzēkņi. Pieteikšanās: līdz 18.10. aizpildot anketu šeit.

Skolēnu rudens brīvlaikā no 22.-23.oktobrim notiks radošās dienas.
22.oktobrī – 10. 00 – 14.00 būs iespēja radoši, pēc jaunākiem metodiskajiem materiāliem nostiprināt savas zināšanas priekšmetā “Solfedžo” – teorētiskās spēles, video prezentācijas, kolektīvā muzicēšana un daudz kas cits interesants Mūzikas studijas Sanctus dibinātājas Kristīnes Ozolas – Vilmanes un pasniedzēju vadībā.

23.oktobrī – 10.00 “Rīta tēja ar zvaigzni” – Audzēkņiem būs iespēja radošā gaisotnē iepazīties ar izcilu vijolnieku, skolas absolventu Raimondu Ozolu, kurš iepazīstinās audzēkņus ar savām muzikālām gaitām, dalīsies pieredzē par karjeras veidošanu un sniegs muzikālus demonstrējumus audzēkņu motivācijai un iedvesmošanai.

Savukārt pēcpusdienā 13.00 audzēkņi dosies ekskursijā uz Latvijas Nacionālo Operas un baleta namu (Ekskursijā vietu skaits ierobežots).