Aicinām uz "Jūrmala 2019" noslēguma koncertu!

Aicinām uz "Jūrmala 2019" noslēguma koncertu!

Aicinām uz XX Starptautiska akadēmiskās mūzikas konkursa “Jūrmala 2019” noslēguma koncertu 11 maijā, plkst. 19.00, kurā uzstāsies konkursa laureāti kopā ar orķestri. Šogad konkursā par godalgotajām vietām cīnīsies koka pūšamo instrumentu spēles audzēkņi.

Ieeja koncertā bez maksas.

9.–11. maijā Jūrmalas Mūzikas skolā notiks XX Starptautiskais akadēmiskās mūzikas konkurss ”Jūrmala” pūšaminstrumentiem. Konkursam pieteikušies 59 koka pūšamo instrumentu spēles audzēkņi no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Konkursantus vērtēs žūrija, kurā strādās Dita Krenberga, Arvids Kazlausks (Arvydas Kazlauskas), žūrijas priekšsēdētājs – Rimvids Savicks (Rimvydas Savickas).

Jau kopš 1995. gada par neatņemamu un nozīmīgu Jūrmalas kultūras dzīves sastāvdaļu ir kļuvis Starptautiskais Akadēmiskās mūzikas konkurss “Jūrmala”

2019. gadā konkurss notiek jau divdesmito reizi. Konkursu rīko Jūrmalas Mūzikas vidusskola un Jūrmalas pilsētas dome.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *