Jūrmalas Mūzikas vidusskolas STĪGU ORĶESTRIS piedalīsies   III Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) festivālā.

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas STĪGU ORĶESTRIS piedalīsies  III Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) festivālā.

III Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) festivāls šogad norisināsies laikā no 10.-11. novembrim Vidzemes reģionā un Vidzemes koncertzālē Cēsīs.

Pēc LOA priekšsēdētāja, diriģenta Normunda Dreģa aicinājuma mūsu skolas Stīgu orķestris (vadītāja Dz. Pelēķe) piedalīsies festivāla noslēguma koncertā „Svētki ar orķestri”.

Koncerts notiks 11. novembrī plkst. 14 00 Vidzemes koncertzālē Cēsīs.

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas STĪGU ORĶESTRIS piedalīsies
 III Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) festivālā.

Muzicēsim apvienotajā simfoniskajā orķestrī, kopā ar Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas kamerorķestri Armonico, Rīgas 6. vidusskolas simfonisko orķestri, Rīgas Kamerorķestri un Bolderājas MMS kamerorķestri.

Virsdiriģentu Normunda Dreģa un Haralda Bārzdiņa vadībā tiks atskaņoti latviešu komponistu Jāz. Vītola, J. Mediņa un R. Kalsona skaņdarbi. Tā ir lieliska iespēja mūsu Stīgu orķestrim apgūt simfoniskā orķestra repertuāru un sadraudzēties ar līdzīgi domājošiem, muzicēt gribošiem un varošiem jauniešiem.

Stīgu orķestra vadītāja Dzidra Pelēķe