koncerts "Mana Latvija skan"

Trešdien, 15. novembrī plkst. 18.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notiks Latvijas Valsts svētku koncerts Mana Latvija skan.

Koncertā piedalīsies Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi: pūtēju orķestris (diriģents Māris Rozenbergs), 3.–8.klašu koris (diriģente Inese Rasa), jauktais koris Jūrmala (diriģentes Zane Saulīte, Agnese Čimale), koklētāju ansamblis (vadītāja Kristīne Ojala), stīgu kvartets (vadītāja Dzidra Pelēķe) un solisti.

Koncertā skanēs ne tikai mūzika, bet arī mūsu vidusskolas audzēkņu sacerējumu priekšlasījumi – esejas par tēmu Mana Latvija skan.

Skaniskos iespaidus vizuāli uz ekrāna koncerta gaitā papildinās fotogrāfiju slaidšovs, ko veido fotostudija Aspazija, tās būs Latvijas skanošās ainavas fotogrāfijas.

Laipni aicinām ikvienu, ieeja brīva.